ZINKBADKAR, för varma sommardagar, 1900-talets början.

294441. ZINKBADKAR, för varma sommardagar, 1900-talets början.

Zinkbadkar, 180 L, Sulo.
Längd 185 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Zinkbadkar, 180 L, Sulo.
Längd 185 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 255