Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LARS JÖNSSON. Skogsväg om våren, olja på duk, signerad och daterad 92.
294434. LARS JÖNSSON. Skogsväg om våren, olja på duk, signerad och daterad 92.
44 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 54 cm.
Kalmar Auktionsverk
826