HÖGTALARE, ett par, Dali 107.

HÖGTALARE, ett par, Dali 107.
2944023. HÖGTALARE, ett par, Dali 107.

Golvhögtalare. Baselement, storlek: 10 tum, Signalseparation: 3-vägs, Typ av lådkonstruktion: Basreflex. Längd 28, bredd 31,5, höjd 94 cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestade. Baserna måste konas om.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 932