JONNY FORSSTRÖM. "Hästen". Olja på duk, signerad.

29440. JONNY FORSSTRÖM. "Hästen". Olja på duk, signerad.

140x180 cm.

Jonny Forsström (1944–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

140x180 cm.

Jonny Forsström (1944–2017)

Antal besök: 4 997