LÅDA med lock 1900-talets början, och LÅS, Polhem, 1800-tal.

294391. LÅDA med lock 1900-talets början, och LÅS, Polhem, 1800-tal.

Lådans mått längd 35, bredd 29, höjd 26 cm.

Slitaeg och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitaeg och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 935