STUDIEHUVUD FÖR FRISÖRER, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

294373. STUDIEHUVUD FÖR FRISÖRER, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd cirka 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 28 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 784