AXEL BÄCK. Skåp, Eksjö Möbelfabrik, 1940/50-tal.

2943548. AXEL BÄCK. Skåp, Eksjö Möbelfabrik, 1940/50-tal.

Fanerat huvudsakligen med alm. Dörrpar med bakomliggande hyll- och skåpsinredning. Bredd ca 86 cm, djup 41 cm, höjd 140 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor. Mindre skador. Utbytta gångjärn. En uppsättning hyllbärare saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 152