TAKLAMAPA och BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

294335. TAKLAMAPA och BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 15-35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15-35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 672