PARTI DIVERSE, bland annat dryckeshorn. 1900-tal.

29431. PARTI DIVERSE, bland annat dryckeshorn. 1900-tal.

Högsta höjd ca 38 cm.

Dryckshorn saknar möjligen lock. Slitage. Skador. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 38 cm.

Antal besök: 603