ANDERS HOL 1867 - 1956. TECKNING, signerad.

2942919. ANDERS HOL 1867 - 1956. TECKNING, signerad.

bildmått ca 80,5 cm x 101 cm,
rammått ca 99,5 cm x 120 cm.

bruksslitage på ram, häll på tekningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått ca 80,5 cm x 101 cm,
rammått ca 99,5 cm x 120 cm.

Antal besök: 722