2942872. ARMBANDSUR, 3st, stål, b.la. DKNY.
-Armbandsur, quartz, stål, DKNY. Urtavlans diameter ca 25mm. Märkt NY-4875.
-Armbandsur, quartz, guld på stål, Y.Lansac. Urtavlans diameter ca 25mm.
.Armbandsur, manuell, stål, Roamer. Urtavlans diameter ca 2cm.
Bruksslitage, ytsmuts. Sliten förgyllning. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.