ARMBANDSUR, 3st, stål, b.la. DKNY.

2942872. ARMBANDSUR, 3st, stål, b.la. DKNY.

-Armbandsur, quartz, stål, DKNY. Urtavlans diameter ca 25mm. Märkt NY-4875.
-Armbandsur, quartz, guld på stål, Y.Lansac. Urtavlans diameter ca 25mm.
.Armbandsur, manuell, stål, Roamer. Urtavlans diameter ca 2cm.

Bruksslitage, ytsmuts. Sliten förgyllning. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 359