ANDERS APPELQVIST. Färglitografi, signerad och numrerad 188/360.

294274. ANDERS APPELQVIST. Färglitografi, signerad och numrerad 188/360.

Golftema.
Bildmått ca 62 x 13 cm, totalt mått med ram 81 x 31 cm.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golftema.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 376