PORT- och DÖRRLÅS, 4 delar, 16 och 1700-tal.

29423. PORT- och DÖRRLÅS, 4 delar, 16 och 1700-tal.

Varav 3 st med nycklar. Längsta längd ca 35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 946