LOUIS SPARRE. Strandmotiv, olja på duk, signerad samt daterad L Sparre -17.

294238. LOUIS SPARRE. Strandmotiv, olja på duk, signerad samt daterad L Sparre -17.

Olja på duk uppfodrad på pannå.

30 x 23 cm.

Åldersslitage.
Mindre fläckar finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 23 cm.

Åldersslitage.
Mindre fläckar finnes.

Antal besök: 5 952