TOMTAR & TROLL, 4 st, 1900-tal.

2942094. TOMTAR & TROLL, 4 st, 1900-tal.

Stora tomtar, märkta KC Onsala, 2 st, höjd ca 37-60 cm.
Grå tomte/troll, höjd ca 46 cm.
Troll med röd klänning, höjd ca 30 cm.

Avslag på liten grå tomtes fingrar. Slitage, sprickor, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 407