SKÅP-, DÖRR- och KISTLÅS, 7 delar, 17-1900-tal.

29418. SKÅP-, DÖRR- och KISTLÅS, 7 delar, 17-1900-tal.

Varav 3 st med nycklar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varav 3 st med nycklar.

Slitage.

Antal besök: 1 026