STOL samt BYRÅ, 1950/60-tal.

STOL samt BYRÅ, 1950/60-tal.
294188. STOL samt BYRÅ, 1950/60-tal.

Stol med röd galonklädsel
Rygghöjd 73 cm

3-lådig byrå, mahogny samt bronsbeslag.
Längd 43 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage.
Stol med hål i galon.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med röd galonklädsel
Rygghöjd 73 cm

Längd 43 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage.
Stol med hål i galon.

Antal besök: 942