29417. PARTI TENN, 6 delar, bland annat GAB.
Tekanna, GAB 1933.
1 par ljusstakar, för två ljus vadera, GAB.
1 par ljusstakar, JUST.
Ampel, GAB.
1 par spegellampetter, höjd ca 35 cm-.
Te/Kaffekanna, utan stämplar.
Slitage. Gåvogravyrer. Böjda ljusarmar på GAB-ljusstakarna.
Tekanna, GAB 1933.
1 par ljusstakar, JUST.
Ampel, GAB.
Te/Kaffekanna, utan stämplar.