VÄGGBONAD "Birgit Nilsson", Louise Gezelius, 1971.

2941696. VÄGGBONAD "Birgit Nilsson", Louise Gezelius, 1971.

Signerad L Gezelius, daterad 1971, ca 190x137 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 704