Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
VILHELM TUPY. Stockholmsmotiv, originaletsning, signerad.
294158. VILHELM TUPY. Stockholmsmotiv, originaletsning, signerad.
50 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 639