FÅTÖLJER, ett par, "Karin", Bruno Mathsson, Dux.

294156. FÅTÖLJER, ett par, "Karin", Bruno Mathsson, Dux.

Cremefärgad klädsel.

Skador, ställvis grovt. Ett hjul trasigt samt senare lagningar på ena fåtöljens rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cremefärgad klädsel.

Antal besök: 13 536