TEVÄRMARE, docka, porslin. 1900-tal.

294130. TEVÄRMARE, docka, porslin. 1900-tal.

Diameter ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 787