SKEDAR, 6 st, silver, bl.a. Johan Adolf Hamrin, Sundsvall, 1800-tal. Vikt 298 gram.

294083. SKEDAR, 6 st, silver, bl.a. Johan Adolf Hamrin, Sundsvall, 1800-tal. Vikt 298 gram.

Sked, Olof Hellbom, Stockholm, 1802, längd 22,5 cm.
Skedar, 2 st, C.A. Serander, Sundsvall, 1883 samt 1884, längd 21 cm.
Sked, Johan Adolf Hamrin, Sundsvall, 1866, längd 22 cm.
Skedar, 2 st, otydliga stämplar, längd 20 - 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 675