OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gårdsmotiv med figurer, olja på duk, otydligt signerad.

294079. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gårdsmotiv med figurer, olja på duk, otydligt signerad.

63,5 x 76 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 76 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 730