LEKSAKSHÄSTAR samt KO, 1900-talets första hälft.

294069. LEKSAKSHÄSTAR samt KO, 1900-talets första hälft.

Ko, filtklädd, med funktion där man trycker på svans så rör sig huvudet och låter, etikettmärkt D.R.G.M.
Häst, filtklädd, omärkt.
Mindre häst skinnklädd, omärkt
Höjd ca 10,5 - 20 cm.

Slitage, skador, blekta, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst, filtklädd, omärkt.
Höjd ca 10,5 - 20 cm.

Antal besök: 1 410