BÅTRATTAR/VÄGGUR, 3st, 1900-tal.

2940543. BÅTRATTAR/VÄGGUR, 3st, 1900-tal.

Bonat trä och mässing/plast.
Diameter ca 35-67cm.

Bruks och ytslitage. väggur med sprickor i plast.
Väggur ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonat trä och mässing/plast.
Diameter ca 35-67cm.

Antal besök: 241