ALBERT SJÖSTRÖM. Kvinnoporträtt. Olja på pannå. Signerad A Sjöström.

29401. ALBERT SJÖSTRÖM. Kvinnoporträtt. Olja på pannå. Signerad A Sjöström.

47 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 55 cm.

Antal besök: 4 446