LJUSSTAKAR, två par, bl.a Gunnar Ander, Ystad Metall.

294009. LJUSSTAKAR, två par, bl.a Gunnar Ander, Ystad Metall.

Stämplade GA samt Ystad metall. Koppar (Ystad Metall) och mässing. Höjd ca 6 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 871