HÖGTRYCKSTVÄTT MED TILLBEHÖR, Kew, Alto, 2000-tal.

2939746. HÖGTRYCKSTVÄTT MED TILLBEHÖR, Kew, Alto, 2000-tal.

Högtryckstvätt, altantvätt, avloppstvätt.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597