OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2-delad, Komposition, signerad F S-H -53.
293944. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2-delad, Komposition, signerad F S-H -53.
51 x 35 cm.
Mindre märken på duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 35 cm.
Mindre märken på duken.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
748