Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
IKON, bemålat trä, Ortodox, sannolikt Ryssland, 1800-talets andra hälft.
293874. IKON, bemålat trä, Ortodox, sannolikt Ryssland, 1800-talets andra hälft.
32 x 26 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 26 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Stadsauktion Sundsvall
849