INGE BLOMQVIST. LANDSKAP.

INGE BLOMQVIST. LANDSKAP.
2938718. INGE BLOMQVIST. LANDSKAP.

Olja på duk, signerad, 16x22 cm.

Spikar med mindre rost på kanten av spännramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 324