STOLAR ett par, nyrenässans, 1800-talets slut.

293814. STOLAR ett par, nyrenässans, 1800-talets slut.

Stoppad rygg och sits, tygklädda, mässingshjul på framben.
Fåtölj med likadan klädsel #293752.

Slitage, klädsel med slitage, ett hjul saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 196