MAURITZ KARSTRÖM. Komposition, olja på duk, signerad.

293797. MAURITZ KARSTRÖM. Komposition, olja på duk, signerad.

50 x 61 cm, daterad a tergo 2000.

Titel går ej att avläsa.

Mauritz Karström (1962–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel går ej att avläsa.

Mauritz Karström (1962–2005)

Antal besök: 1 646