BORD MED LÅDA, 1800-tal.

BORD MED LÅDA, 1800-tal.
293782. BORD MED LÅDA, 1800-tal.

Björk.
Ca. längd 69, bredd 35, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Bruksslitage.

Antal besök: 696