STEREORECEIVER, Marantz Model 2226 B.

2937811. STEREORECEIVER, Marantz Model 2226 B.

Marantz Receiver.

Bruksslitage. Frontens hörn med skador. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marantz Receiver.

Antal besök: 925