SOFFBORD, teak, 1940-50-tal.

SOFFBORD, teak, 1940-50-tal.
2937714. SOFFBORD, teak, 1940-50-tal.

Njurformad skiva, mått 93 x 70 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 665