ENSTENSRING, 18k guld samt brilliantslipad diamant 0,5 ct. Stämplad. Totalvikt ca 3 gram.

293769. ENSTENSRING, 18k guld samt brilliantslipad diamant 0,5 ct. Stämplad. Totalvikt ca 3 gram.

Princessfattning med stiliserade löv på sidorna. Stämplad.
Strl. 20,5 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl. 20,5 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 404