LARS NORRMAN. grafiskt tryck, "du kommer väl igen" Mexiko ur serigrafiportföljen Ute och hemma utgiven 1974, signerad och numrerad 109/360.

293765. LARS NORRMAN. grafiskt tryck, "du kommer väl igen" Mexiko ur serigrafiportföljen Ute och hemma utgiven 1974, signerad och numrerad 109/360.

40 x 64 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 64 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 872