RAMAR, 2 st, 1700/1800-tal.

RAMAR, 2 st, 1700/1800-tal.
29375. RAMAR, 2 st, 1700/1800-tal.

Ram sengustaviansk innermått ca 24,5 x 21 cm.
Björkram innermått 33 x 38,5cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 894