LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd 75 cm.

293738. LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd 75 cm.

Metallstomme, 5 ljusarmar, 8 ljuspunkter, olikformade prismor , klara, rökfärgade samt bärnstensfärgade.

Slitage, skärm med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skärm med skada.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 638