MODELLBÅT. Djonk, teak, 1900-tal.

2936984. MODELLBÅT. Djonk, teak, 1900-tal.

Trä med segel i textil. Längd ca 80 cm / höjd ca 75 cm / bredd ca 23 cm.

Delvis lösa och trasiga delar med slitage.
Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej fullständigt genomgången.

Antal besök: 261