BOKHYLLA, TEAK 1950/60-tal.

BOKHYLLA, TEAK 1950/60-tal.
2936570. BOKHYLLA, TEAK 1950/60-tal.

En bokhylla i teak ifrån 1950/60-talet
Höjd ca 146 cm
Bredd ca 104,5 cm
Djup ca 32 cm
Fem hyllplan inklusive överdelen.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 146 cm
Bredd ca 104,5 cm
Djup ca 32 cm

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 392