En bokhylla i teak ifrån 1950/60-talet
Höjd ca 146 cm
Bredd ca 104,5 cm
Djup ca 32 cm
Fem hyllplan inklusive överdelen.
Bruksslitage, repor & märken.
Höjd ca 146 cm
Bredd ca 104,5 cm
Djup ca 32 cm
Bruksslitage, repor & märken.