RING, silver, svart agat och vita stenar, 2000-tal.

293640. RING, silver, svart agat och vita stenar, 2000-tal.

Storlek 17,5.
Stämplad 925.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17,5.
Stämplad 925.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 692