DÖRRKLÄPP, lejonmaskaron, 1900-tal.

293612. DÖRRKLÄPP, lejonmaskaron, 1900-tal.

Gjuten mässing. Höjd 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjuten mässing. Höjd 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 748