GLASHÅLLARE MED GLAS, 1900-tal.

293601. GLASHÅLLARE MED GLAS, 1900-tal.

Mindre glashållare, höjd ca 13,5 cm, med 6 st olikfärgade glas, höjd ca 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 641