Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKKRONA, glas, sannolikt Murano, Italien, höjd ca. 85 cm.
293579. TAKKRONA, glas, sannolikt Murano, Italien, höjd ca. 85 cm.
6 ljusarmar.
Bruksslitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
6 ljusarmar.
Bruksslitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
7 017