TAKKRONA, glas, sannolikt Murano, Italien, höjd ca. 85 cm.

293579. TAKKRONA, glas, sannolikt Murano, Italien, höjd ca. 85 cm.

6 ljusarmar.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 7 382