MUNSPEL, Hohner Echo Elite, med fodral, 1900-talets mitt.

2935725. MUNSPEL, Hohner Echo Elite, med fodral, 1900-talets mitt.

Munspelets längd: ca 17 cm.

Bruksslitage, anlupen metall, ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Munspelets längd: ca 17 cm.

Antal besök: 1 184