STEGPALL, 1900-tal.

STEGPALL, 1900-tal.
293555. STEGPALL, 1900-tal.

Perstorpsskiva.

Slitage, märken, färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
293555. STEGPALL, 1900-tal.

Perstorpsskiva.

Slitage, märken, färgslitage.

Antal besök: 463