ANTIK FIOL.

ANTIK FIOL.
2934991. ANTIK FIOL.

Sannolikt svenskbyggd barock, med invändig pappersetikett märkt "Reparerad av Otto Selling 1870", längd 58 cm.
vadderat täcke med monogrambrodyr "WB" medföljer.

Åldersrelaterat slitage, några srickbildningar, små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2934991. ANTIK FIOL.

Antal besök: 1 313